VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR
SEŘIZOVAČ A OBSLUHA CNC STROJŮ - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 40.000 Kč
MECHANIK MONTÁŽE - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30.000 Kč

Rádi posouváte věci dopředu? Nastupte k nám a staňte se hnací silou terénních vozidel pro největší světové odběratele. Do našeho vývojového týmu hledáme konstruktéry, kteří si dokáží poradit s překážkami a dovést svou vizi úspěšně do cíle.
Významná firma s celosvětovou působností v oblasti náprav a převodovek pro terénní vozidla hledá do svého týmu seřizovače a obsluhu CNC strojů.
Významná firma s celosvětovou působností v oblasti náprav a převodovek pro terénní vozidla hledá do svého týmu mechanika montáže.
KDO JSME?
Advanced Design Solution, projekční a výrobní firma pohonných systémů pro výkonná terénní vozidla. Naše produktové řady jsou pověstné skvělou kvalitou, nejlepším výkonem ve své třídě a inovativními konstrukčními nápady. Produkty ADS používají významní výrobci v Evropě, Asii i na Středním východě.
KOHO HLEDÁME?
Kolegy s chutí tvořit: konstruovat sofistikované produkty pro ucelené řady i unikátní řešení na míru. Pečlivé a samostatné, s autentickým zájmem o obor.
Absolventy s kvalitním technickým vzděláním.
Požadujeme znalost programů 3D CAD (orientace v I-DEAS NX výhodou) a ovládání základních principů konstruování mechanických dílů a celků.
CO VÁS ČEKÁ?
Navrhování konstrukčního řešení od jednotlivých dílů po kompletní výrobek.
Komplexní projekční řešení hnací soustavy celého vozidla.
Účast na testování, spolupráce s obchodním a výrobním oddělením.
Komunikace se zákazníkem a řešení jeho specifických požadavků.
Zpracování průvodní technické dokumentace.
CO ZA TO NABÍZÍME?
Kariéru v dynamicky se rozvíjejícím oboru s globálním přesahem.
Odpovídající finanční ohodnocení.
Možnost seberealizace a osobního růstu.
Přátelský kolektiv, inspirativní a různorodé úkoly.
Nadstandardní firemní benefity.
NÁPLŇ PRÁCE:
obsluha CNC strojů:
        horizontální frézovací centrum
        5-osé frézovací centrum MAZAK
seřízení stroje, spolupráce s programátorem
kontrolní měření - práce s dílenskými měřidly
POŽADUJEME:
vyučen v oboru nebo dlouhodobá praxe na podobné pozici
orientace ve výkresové dokumentaci
základní orientace v programu - ISO kódu
samostatnost, zodpovědnost
základní znalost programování MAZATROL výhodou
2 směnný provoz
NABÍZÍME:
náborový příspěvek 40.000 Kč
stravenky 135 Kč / den plně hrazené zaměstnavatelem
káva na pracovišti zdarma
5 týdnů dovolené
bezúročná půjčka pro kmenové zaměstnance
příspěvek na penzijní připojištění
parkování v areálu firmy
odpovídající finanční ohodnocení
možnost kariérního růstu
montáž jednotlivých dílů náprav a agregátů
montáž prototypů a vývojových projektů
přípravy a čištění před montáží, opravy povrchové ochrany
balení výrobků
POŽADUJEME:
praxi v příbuzném oboru / vyučení
manuální zručnost
technické myšlení
aktivní a zodpovědný přístup k práci
čtení výkresové dokumentace
NABÍZÍME:
náborový příspěvek 30.000 Kč
práci v perspektivní firmě se zajímavým výrobním programem
možnost bezúročné půjčky
Pokud máte zájem připojit se do našeho týmu, pošlete prosím své kontaktní údaje ve formuláři níže, případně kontaktujte přímo Ladislavu Kupčíkovou (lkupcikova@ads-cz.com). Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním Vašich údajů dle zásad GDPR.